Wie is ngo-federatie? - ngo-federatie

Menu

Wie is ngo-federatie?

ContactpersoonJonas Raeymaekers
08 Nov 2018
News

Vlaamse federatie van ngo's voor Ontwikkelingssamenwerking.

Ngo-federatie staat er dankzij haar leden. 
Wij zijn er om de Belgische ngo's voor Ontwikkelingssamenwerking te ondersteunen. Kwaliteitswerking, belangenbehartiging en een uitgebreid vormingsaanbod. Dat kunnen de ngo's van ons verwachten. Organisaties voor ontwikkelingssamenwerking kunnen ook terecht bij onze zusterorganisaties ACODEV en Fiabel. Daarnaast omringen wij ons met professionele partners voor extra expertise.

Samen met onze leden en partners zorgen we voor een sterke en kwaliteitsvolle ngo-sector.

 

> Ontdek ons vormingsaanbod.

> Ontdek ons informatie-aanbod op deze website of in de bibliotheek.

> Lees hier wie onze leden zijn.

> Waar staan wij voor?

Website by MINSKY