Visualisatie X-bank: feedbacksessie op 21 februari - ngo-federatie

Menu

Visualisatie X-bank: feedbacksessie op 21 februari

Profile picture for user johan.decrom@ngo-federatie.be
ContactpersoonJohan De Crom
31 Jan 2020
News

De visualisatie van X-bank staat bijna op punt. Hak mee de laatste strategische knopen door.

Deze vernieuwde NGO Openbook zal het ruime publiek gegevens van de ngo’s en de federaties tonen over financiën, human resources en projecten (IATI). We willen onze leden de kans geven om samen een reflectie te maken over de keuzes in deze transparantietool. is de tool werkbaar, zijn de grafieken duidelijk? Maken we de juiste strategische keuzes? Maak mee met ons deze finale beslissingen en schrijf in voor onze feedbacksessie, op 21 februari. De stem van onze leden is belangrijk! We richten ons in het bijzonder op communicatieprofielen en directeurs, maar iedereen is welkom. 

Adres: Acodev, Leopold II laan 184D, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Uren: van 9u30 tot 12u00

Website by MINSKY