Contact - ngo-federatie

Menu

Contact

Ngo-federatie vzw

Vlaamse federatie van ngo's voor ontwikkelingssamenwerking

Vlasfabriekstraat 11
1060 Brussel

+32 (0)2 536 19 26
+32 (0)2 534 14 38

Bereikbaarheid

Met de trein: in het Zuidstation neem je de hoofduitgang Fonsnylaan. Steek de Fonsnylaan over en volg de Engelandstraat tot de kleine ring (Hallepoortlaan). Die volg je langs rechts, tot zowat 100 meter voorbij de Hallepoort. De eerste straat rechts is de Vlasfabriekstraat.

Met de metro: (lijnen 2 en 6): je vindt ons halfweg tussen de stations Hallepoort en Munthof.

Met de fiets: Wij hebben een interne fietsenparking voor jou. 

Met de wagen: gratis parkeerplaats in de buurt is schaars. Vlakbij is wel een betaalparking.

Medewerkers

Foto Arnout Justaert

Arnout Justaert

Directeur arnout.justaert@ngo-federatie.be 02 536 19 21 - GSM 049417 33 67 werkt op: ma-di-woe-do-vrij
Foto Maggy Jacobs

Maggy Jacobs

Administratief medewerker maggy.jacobs@ngo-federatie.be 02 536 19 26 werkt op: ma-di-do-vrij
Foto Johan De Crom

Johan De Crom

Communicatie en Transparantie johan.decrom@ngo-federatie.be 02 536 19 31 werkt op: ma-di-do-vrij
Bruce Stevens

Bruce Stevens

Medewerker juridische aangelegenheden, werkgeversaspecten en integriteit bruce.stevens@ngo-federatie.be - werkt op: ma-di-woe-do-vrij
Foto Paola Vallejo Patiño

Paola Andrea Vallejo Patiño

Financieel beheer - Monitoring & Evaluatie paola.vallejopatino@ngo-federatie.be 02 536 19 22 werkt op: ma-di-woe-do-vrij
Sarah Arras

Sarah Arras

Humanitaire hulp, Toekomsttraject 2030, SDG's en Europese netwerking sarah.arras@ngo-federatie.be 02 536 19 27 werkt op: ma - di - wo - do - vr

Lenni Mertens (vervangt Heleen)

Synergie en kwaliteit lenni.mertens@ngo-federatie.be 02 536 19 24 werkt op: ma - di - wo - do -vr
Geen foto beschikbaar

Heleen Neirynck (in moederschapsverlof)

Synergie en kwaliteit heleen.neirynck@ngo-federatie.be 02 536 19 24 werkt op: ma-di-woe-do-vrij
Website by MINSKY