Contact - ngo-federatie

Menu

Contact

Ngo-federatie vzw

Vlaamse federatie van ngo's voor ontwikkelingssamenwerking

Vlasfabriekstraat 11
1060 Brussel

+32 (0)2 536 19 26
+32 (0)2 534 14 38

Bereikbaarheid

Met de trein: in het Zuidstation neem je de hoofduitgang Fonsnylaan. Steek de Fonsnylaan over en volg de Engelandstraat tot de kleine ring (Hallepoortlaan). Die volg je langs rechts, tot zowat 100 meter voorbij de Hallepoort. De eerste straat rechts is de Vlasfabriekstraat.

Met de metro: (lijnen 2 en 6): je vindt ons halfweg tussen de stations Hallepoort en Munthof.

Met de fiets: Wij hebben een interne fietsenparking voor jou. 

Met de wagen: gratis parkeerplaats in de buurt is schaars. Vlakbij is wel een betaalparking.

Medewerkers

Foto Arnout Justaert

Arnout Justaert

Directeur arnout.justaert@ngo-federatie.be 02 536 19 21 werkt op: ma-di-woe-do-vrij
Foto Maggy Jacobs

Maggy Jacobs

Administratief medewerker maggy.jacobs@ngo-federatie.be 02 536 19 26 werkt op: ma-di-do-vrij
Foto Eric Kint

Eric Kint

Integriteit, werkgeversaspecten en gegroepeerde aanvraag eric.kint@ngo-federatie.be 02 536 19 29 werkt op: ma-di-woe-do-vrij
Foto Femmy Thewissen

Femmy Thewissen

Toekomsttraject 2030, monitoring en evaluatie femmy.thewissen@ngo-federatie.be 02 536 19 28 werkt op: ma-di-woe-do-vrij
Foto Joris Willems

Joris Willems

Humanitaire hulp en capaciteitsversterking joris.willems@ngo-federatie.be 02 536 19 27 werkt op: ma-di-woe-do-vrij
Foto Paola Vallejo Patiño

Paola Andrea Vallejo Patiño

Financieel beheer en transparantie paola.vallejopatino@ngo-federatie.be 02 536 19 22 werkt op: ma-di-woe-do-vrij
Foto Wietse Frickel

Wietse Frickel

Organisatieondersteuning en kennisbeheer wietse.frickel@ngo-federatie.be 02 536 19 25 werkt op: ma-di-woe-do-vrij
Geen foto beschikbaar

Heleen Neirynck

Kwaliteit en gemeenschappelijke strategische kaders heleen.neirynck@ngo-federatie.be 02 536 19 24 werkt op: ma-di-woe-do-vrij
Foto Jonas Raeymaekers

Jonas Raeymaekers

Communicatie en imago jonas.raeymaekers@ngo-federatie.be 02 536 19 31 werkt op: ma-di-woe-do
Website by MINSKY